Silent Phone

Silent Phone 1.8.2

Chroń swoje rozmowy dzięki aplikacji do szyfrowania połączeń

Martwisz się, że ktoś podsłuchuje twoje rozmowy telefoniczne? Silent Phone to aplikacja, która szyfruje połączenia głosowe. Z nią możesz czuć się bezpiecznie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobre szyfrowanie P2P zapewnia bezpieczeństwo rozmów
  • Łatwa w użyciu
  • Wspiera połączenia wideo
  • Znakomita opcja połączeń konferencyjnych

Wady

  • Dla całkowitego bezpieczeństwa wszyscy uczestnicy rozmowy muszą posiadać aplikację
  • Brak zintegrowanej opcji poczty głosowej

Bardzo dobry
8

Martwisz się, że ktoś podsłuchuje twoje rozmowy telefoniczne? Silent Phone to aplikacja, która szyfruje połączenia głosowe. Z nią możesz czuć się bezpiecznie.

Szyfrowane połączenia głosowe i wideo

Silent Phone umożliwia ci wykonywanie bezpiecznych połączeń wideo oraz chronionych połączeń konferencyjnych.

Aby cieszyć się swobodnymi rozmowami, wszyscy uczestnicy rozmowy muszą posiadać subskrypcję aplikacji Silent Phone. Daje to gwarancję, że połączenie nie zostanie przechwycone. Silent Circle, usługa stojąca za Silent Phone, oferuje plan Out-Circle Access, w którym możesz również otrzymywać połączenia od osób nieposiadających aplikacji. Wówczas tylko twoje komunikaty będą szyfrowane.

Standardowa opłata za subskrypcję usługi Silent Circle Mobile wynosi $9.95 w skali miesiąca. Daje ci ona dostęp zarówno do Silent Phone'a, jak i aplikacji do szyfrowania wiadomości Silent Text 2. Opcja Out-Circle Access z kolei kosztuje $24.95 miesięcznie. Istnieje również specjalna oferta dla firm.

Dzwoń swobodnie

Korzystanie z Silent Phone jest bardzo proste – wszystkie opcje są łatwo dostępne, a interfejs dobrze zaprojektowany. Wygląd i działanie aplikacji mocno przypomina aplikację do dzwonienia w iOS-ie 7. Na pasku narzędzi znajdziesz dostęp do ulubionych, ostatnio wykonanych połączeń, kontaktów i eleganckiego keypada.

Gdy już wykonasz połączenie za pomocą Silent Phone'a, pojawi się wiadomość, która potwierdzi, czy połączenie jest bezpieczne, czy nie. Zostanie pokazany unikalny klucz użyty przez aplikację w szyfrowaniu ZRTP. Klucz ten zostanie zniszczony po każdej rozmowie.

Aplikacja daje również możliwość zerknięcia na proces szyfrowania – przejdź do trybu geek i zobacz, jak aplikacja chroni twoje połączenia.

Menedżer połączeń w Silent Phonie ułatwi kontrolę nad twoimi połączeniami. Wyjątkowo wygodny jest interfejs połączeń konferencyjnych. Znajdziesz na nim listę wszystkich uczestników konferencji oraz informację, czy połączenie to jest bezpieczne, czy nie. Jeśli zechcesz się przenieść z połączenia konferencyjnego do prywatnego, wystarczy tylko przeciągnąć kontakt z listy.

Osobiście byłem zaskoczony wysoką jakością połączeń w ramach Silent Phone'a, biorąc pod uwagę cały proces kompresji i szyfrowania.

Bezpieczne rozmowy

Niektórzy mogliby twierdzić, że cena subskrypcji jest zdecydowanie zbyt wysoka dla przeciętnej osoby, która właściwie chciałaby jedynie dzwonić do rodziny i znajomych. Jednak tym, którzy potrzebują mieć pewność, że korzystają z bezpiecznej linii, która nie może zostać podsłuchana, Silent Phone daje 100% gwarancję.

Silent Phone

Download

Silent Phone 1.8.2

Opinie użytkowników o Silent Phone